• Enter Vooruit VR25+1 VE vrijdag speeldag vrouw

  • Enter Vooruit VR25+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kreijkes, AnneliesOverige stafTeammanager
    Uitert-Waanders, Joke vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 feb. 20:00Enter Vooruit VR25+1 - Lemelerveld VR25+1Sportpark De Werf
    15 mrt. 20:00Heino VR25+1 - Enter Vooruit VR25+1Sportpark De Kampen
    27 mrt. 20:00Enter Vooruit VR25+1 - Den Ham VR25+1Sportpark De Werf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Enter Vooruit JO19-1 - Hector JO19-14 - 0
  • Poulestanden Enter Vooruit VR25+1 ( Poule Midweeks 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Enter Vooruit VR25+166002932618
    2HHC Hardenberg VR25+165103352816
    3Lemelerveld VR25+163211861211
    4v.v. Hellendoorn VR25+15302218139
    5Gramsbergen VR25+26213725-187
    6Excelsior '31 VR25+17034816-83
    7DETO VR25+16024623-172
    8Excelsior '31 VR25+26015541-361

    Poulestanden Enter Vooruit VR25+1 ( Poule Midweeks 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1s.v. Rijssen VR25+111007073
    2Enter Vooruit VR25+111006153
    3Den Ham VR25+110100001
    4Lemelerveld VR25+110100001
    5Bruchterveld VR25+100000000
    6Heino VR25+100000000
    7HHC Hardenberg VR25+1100116-50
    8Bergentheim VR25+1100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dangremond, NienkeTeamspeler
    Giesbers, MarloesTeamspeler
    Haan, EvelienTeamspeler
    Kreijkes, AnneliesTeamspeler
    Meenhuis - Roessink, IngeTeamspeler
    Nijzink - ter Steege, JessicaTeamspeler
    Scholten, MarijeTeamspeler
    Uitert-Waanders, Joke vanTeamspeler
    Velten, SanneTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Enter Vooruit VR25+1

    VS

    Lemelerveld VR25+1

    28 februari 202420:00 uur
    Sportpark De Werf veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Enter Vooruit VR25+1

    227 Vrouwen 25+ Midweeks 7x7 (voorjaar)

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd