• Enter Vooruit VR1

  • Enter Vooruit VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brinke, Sanne tenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 14:00Enter Vooruit VR1 - Drienerlo VR1Sportpark De Werf
    7 dec. 20:00Quick '20 VR2 - Enter Vooruit VR1Sportpark Vondersweijde
    10 dec. 16:45Avanti W. VR1 - Enter Vooruit VR1Sportpark Het Zoutendijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Enter Vooruit JO15-1 - Juventa JO15-11 - 1
    26 nov.SV Enter/Enter Vooruit MO17-1 - Markelo MO17-11 - 2
    26 nov.PH VR1 - Enter Vooruit VR17 - 1
    26 nov.Welpen - Enter Vooruit0 - 0
    26 nov.SV Enter/Enter Vooruit MO13-1 - ATC 65 MO13-11 - 2
    19 nov.Enter Vooruit VR1 - S.V. Losser VR14 - 7
    19 nov.SV Enter/Enter Vooruit MO13-1 - Sparta E MO13-13 - 4
    19 nov.SV Enter/Enter Vooruit MO11-1 - SJO FC Dalfsen MO11-13 - 8
  • Poulestanden Enter Vooruit VR1 ( 4e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti W. VR176012091118
    2Wilhelminaschool VR164111813513
    3Drienerlo VR174121511413
    4S.V. Losser VR163121716110
    5PH VR173131710710
    6NEO VR1530217989
    7Sparta E. VR17223191818
    8ST: Achilles E/EMOS VR162132814147
    9FC Berghuizen VR1420210916
    10Quick '20 VR26114716-94
    11Enter Vooruit VR170071457-430

    Poulestanden Enter Vooruit VR1 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Zweef VR2320111656
    2DES VR1311178-14
    3Enter Vooruit VR131111114-34
    4Blauw Wit '66 VR2310256-13
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brinke, Nicole tenTeamspeler
    Companje, AafkeTeamspeler
    Companje, ImkeTeamspeler
    Horstink, JoyceTeamspeler
    Lescher, EmmaTeamspeler
    Nijkamp, NoahTeamspeler
    Nijzink, IrisTeamspeler
    Schellevis, LiekeTeamspeler
    Schippers, MadeliefTeamspeler
    Slaghuis, SanneTeamspeler
    Smeijers, EmmaTeamspeler
    Uitert, Maaike vanTeamspeler
    Velten, EliseTeamspeler
    Voortman, EvaTeamspeler
    Zwoferink, ElseTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Enter Vooruit VR1

    VS

    Drienerlo VR1

    03 december 202214:00 uur
    Sportpark De Werf veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Enter Vooruit VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd