Indeling senioren (mannen en vrouwen)

1e Klasse D Reserve 1e Klasse B Reserve 2e Klasse
Team Voorkeurstijd Team Voorkeurstijd Team Voorkeurstijd
SDV Barneveld 1 15:00 Gramsbergen 2 12:00 PH 2 12:30
NSC Nijkerk 1 14:30 Go Ahead K. 2 12:15 Oranje Nassau 2 12:45
Scherpenzeel 1 14:30 AZSV 3 14:45 DES 2 14:30
Hierden 1 15:00 DOS ’37 2 12:15 Excelsior’31 4 14:30
Merino’s De 1 14:30 Dos Kampen 2 12:15 Den Ham 2 14:30
Bennekom 1 15:00 Hatto Heim 2 12:30 Enter Vooruit 3 14:30
Go Ahead K. 1 15:00 Hulzense Boys 2 12:00 Bergentheim 2 12:00
DOS ’37 1 14:45 ASC ’62 2 12:00 DZC ’68 4 15:30
KHC 1 14:30 Enter Vooruit 2 14:30 Bruchterveld 2 14:30
Nunspeet 1 14:45 Vroomsh. Boys 2 12:00 SVI 2 12:00
Enter Vooruit 1 14:30 SVZW 2 12:00 FC Eibergen 2 15:30
DTS Ede 1 15:00 WVF 2 13:00 Hellendoorn v.v. 2 12:30
DZC ’68 1 15:00 OZC 2 12:30
asv Dronten 1 14:30 FC Zutphen 2 11:45
Reserve 5e Klasse 20 Reserve 5e Klasse 18 Reserve 6e Klasse 28
Team Voorkeurstijd Team Voorkeurstijd Team Voorkeurstijd
HHC Hardenberg 10 14:30 SVVN 4 14:30 DES 4 14:30
Oranje Nassau 4 15:00 DOS ’37 5 14:30 Excelsior’31 13 14:30
Excelsior’31 8 12:45 Dos Kampen 5 14:30 Excelsior’31 14 14:30
Excelsior’31 9 14:30 DETO 6 14:30 Hulzense Boys 5 12:30
Enter Vooruit 4 14:30 DETO 7 14:30 Enter Vooruit 6 14:30
Blauw Wit’66 3 14:30 Excelsior’31 10 14:30 Sportclub Rijssen 2 12:30
SVZW 6 14:30 Hulzense Boys 4 14:30 Blauw Wit’66 4 13:00
ASV ’57 4 12:15 Enter Vooruit 5 14:30 SVZW 9 14:30
Twenthe 2 14:30 Vroomsh. Boys 6 14:30 DOS ’37 9 14:30
ENC ’09 2 14:30 Voorwaarts V. 3 14:30 Juventa ’12 3 15:00
PH 6 12:30 SVZW 7 14:30 Holten 2 14:30
Tukkers De 2 17:00 OZC 5 14:30 De Zweef 4 15:00
Reserve 6e Klasse 27 Vrouwen 5e Klasse 5
Team Voorkeurstijd Team Voorkeurstijd
DOS ’37 6 14:30 Achilles E VR1 14:30
DES 7 14:30 Enter Vooruit VR1 14:30
Excelsior’31 11 14:30 Drienerlo VR2 10:00
Excelsior’31 12 14:30 Zelos VR2 13:00
BZSV de Blauww. 4 12:15 ENC ’09 VR1 11:15
Enter Vooruit 7 14:30 AZSV VR3 14:30
Sportclub Rijssen 4 14:30 SVVN VR1 13:30
Blauw Wit’66 5 14:30 FC Winterswijk VR1 15:15
SVZW 8 14:30 Blauw Wit’66 VR2 12:45
ASV ’57 5 14:30 AD ’69 VR1 14:30
Juventa ’12 2 15:00 Achilles ’12 VR2 12:30
Rijssen Vooruit 3 14:30